خانه / آموزش بازی آنلاین دوتا2 / آشنایی با هیرو Mars مارس
mars

آشنایی با هیرو Mars مارس

تو این قسمت دوتا 2 از سایت استیریتی با هیرو مارس Mars آشنا میشی ، که هم خوندنش لذت بخشه هم تو بازی به کارت میاد بلاخره نیازه بدونی هیرو مارس Mars چیکارست دیگه

نام هیرو :
Mars, the First Son of Heaven

شعار هیرو :
To those behind, rally! To those ahead, kneel.

داستان هیرو مارس Mars :
مارس، اولین پسر بهشت، زمان بسیار طولانی را صرف جنگ های بی پایان کرد و جنگ های بیشماری که تحت نام او صورت گرفته بود را مشاهده کرد.جنگ هایی از فتح سرزمین ها و انتقام خون ، عادلانه و ناعادلانه… و همیشه نتایج آن ظالمانه بود.

به مانند پدر خود، مارس انگیزه های پست خود و تمایلات بسیار وحشیانه تر از پدرش زئوس را در خود نگه داشت و زجر غیرقابل وصفی را تحمل می کرد.

اما با گذر زمان،راه و روش خودخواهانه پدرش- راهی که بسیاری از هم نوعان خودش که او را نفرت انگیز و پست میشمردند-در نهایت به حلقه ای توخالی تبدیل شد.

دیگر جنگ به تنهایی نمی توانست نیازهای او را برطرف کند. برای اولین بار در طی سال های بسیار طولانی ، خدای جنگ شروع به پرسیدن از خود کرد که چرا او نیزه خود را به حرکت در می آورد همانگونه که تقدیر برای او رقم زده بود جواب این سوال به سادگی مشخص شد.

این باید جنگ را برای اهداف بزرگ تر انجام دهد و اینکه چیزی بیش از وحشیگری و پشیمانی را برای القا کند.

او باید بلاخره مقام رهبری که از زمان تولدش حق او بود را بدست بیاورد زیرا زمان از بین بردن پانتیون های زمان باستان(تایتان ها) فرا رسیده و باید امپراطوری جدیدی بر روی خاکستر هم نوعان خود بنا کند.

فقط در آن صورت او ممکن است احساس رضایت کند و برتری او را به همگان نشان دهد.

درباره ی MohsenAG

محسن عسگری ( Mohsen AG ) متولد 74 -|-|- مهارت ها : طراح سایت ، سئو کار ( با هر کلمه ای ) ، تجربه در طراحی و سئو از سال 1391 -|-|-|-|-|- بخش های مختلف سایت ::: استیریتی - آفرود - اسکوتر - اسکیت برد - پارکور - تریل - دوچرخه سواری - دوچرخه سواری BMX - موتور چهار چرخ - اسکی - آهنگ خارجی - بیت - آموزش بیت - بیت باکس - آموزش بیت باکس - رپ - فری استایل - استیم - دوتا 2 - آموزش بازی دوتا2

همچنین ببینید

اصطلاحات دوتا 2

اصطلاحات بازی آنلاین دوتا 2 را میشناسی ؟

توی بازی دوتا 2 قطعا به یکسری کلمات انگلیسی که مخفف هستند که اگر تو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *