خانه / آموزش بازی آنلاین دوتا2 / معرفی و داستان هیرو های دوتا 2

معرفی و داستان هیرو های دوتا 2

دوتا 2 : داستان شخصیت های dota 2 : نقش هیرو های دوتا 2 : معرفی بازی دوتا 2 : آموزش دوتا 2 : سخت ترین هیرو های دوتا 2 : معرفی و داستان هیرو های دوتا 2

انواع هیروها

هیروها دسته بندی‌های مختلفی دارند، اولین و احتمالا مهمترین دسته بندی نوع هیرو از نظر هویتی است، هیروها به سه دسته‌ی «قوی» (Strength)، «چابک» (Agility) و «باهوش» (Intelligence) تقسیم می‌شوند که در تصویر بالا هم این دسته بندی قابل مشاهده است. معمولا هیروهای Strength کندتر، مقاومتر و برای یادگرفتن ساده تر هستند البته سادگی این هیروها دلیل نمی‌شود که برای شروع بهترین انتخاب باشند جلوتر بهترین انتخاب از نظر من برای شروع را هم به شما معرفی می‌کنم.

هیروهای Agility همانطور که از اسمشان پیداست چابکتر، کمی ظریفتر و نه به سادگی بالایی‌ها نه به پیچیدگی پایینی‌ها هستند نکته‌ی دیگری که در مورد Agility ها وجود دارد این است که معمولا اوایل بازی ضعیف هستند ولی اگر از آن‌ها خوب استفاده شود بعضی از آن‌ها برای میانه‌ی بازی و بعضی برای بازی‌های که طولانی شوند غیر قابل مهار هستند. و در آخر هیروهای Intelligence که به طور معمول بسیار آسیب پذیر و معمولا پیچیده هستند.

قبل از پیشنهاد هیروها اشاره‌ای داشته باشیم به مهارت‌ها یا Ability هیروها به طور کلی دو نوع Ability وجود دارد یکی نوعی که نیاز به فشردن دکمه برای استفاده دارد (Active) و نوع دوم که به طور خودکار فعال است (Passive) و نیازی برای فشردن دکمه ندارد قاعدتا استفاده از مهارت‌هایی که نیاز به فشردن دکمه ندارند ساده تر است.

حال برای شروع چه هیروهایی را پیشنهاد می‌کنم برخلاف اکثر آموزش‌ها که هیروهایی مثل: Drow Ranger را که مهارت‌های پیچیده‌ای ندارند را پیشنهاد می‌کنند.
من پیشنهاد می‌کنم که هیروهایی مثل Lion یا Shadow Shaman و یا Weaver را برای شروع انتخاب کنید.

موضوع اینجاست که هیروهایی که مهارت‌های ساده‌ای دارند برای یادگیری آسان هستند اما برای مهارت پیدا کردن بسیار سخت، به عنوان مثال Drow Ranger را تنها با یک بار بازی کردن می‌توانید بفهمید که چه Abilityهایی دارد اما برای موثر بودن در بازی باید روی جایگیری، پول درآوردن، انتخاب درست آیتم، به موقع درگیر شدن و بسیاری از مهارت‌های دیگری که نیاز به تجربه دارند تمرکز کنید که کار سختی است.

پس برای مدتی با هیروهایی که پیشنهاد دادم بازی کنید بعد از اینکه به خوبی با محیط بازی آشنایی پیدا کردید می‌توانید هر هیرویی را که می‌خواهید امتحان کنید و لذت یک تجربه‌ی جدید را برای حداقل ۱۱۷ بار بچشید.

داستان هیرو axe

عضوی از ارتش مِه سرخ و به اسم mughul khan شناخته شده بود.
او جنگجویی توانا و قدرتمند بود،با پایان جنگ ها او به سبب خونریزی و کشتار هایی که کرده بود،به عنوان سردار ارتش منسوب و تفاوت خود با دیگران را به همه ثابت کرد،در این حین بود که لقب Axe را به او دادند.
روز به روز تعداد سربازان Axe کاهش می یافت،طولی نکشید که این تعداد به صفر رسید.
درست است که افراد Axe در جنگ ها جان می باختند،اما مقدار قابل توجهی از سربازان مرگ را به وسیله تیغه تبر Axe تجربه میکردند.
چرا که سرباز ها Axe را به عنوان فرمانده ارتش قبول نداشتند،ولی این موضوع به هیچ عنوان برای Axe اهمیتی نداشت.
چرا که همه می دانستند که Axe به تنهایی از یک ارتش نیز قوی تر است.

 داستان هیروی Juggernaut

جاگرنات در استلاح و متن به معنی چهره پوشیده است و بازی کنان دوتا ۲ این هیرو را نغاب زن هم صدا میزنند
هیچ کس هرگز چهره پشت نقاب یورنرو ملقب به juggernaut را تابحال ندیده است.و فقط گمان می رود که او پشت نقابش چهره ای پنهان دارد.به دلیل به مبارزه طلبیدن ارباب فاسد، یورنرو از جزیره باستانی نقاب ها تبعید شد.این یک تنبیه بود که جان او را نجات داد.
خیلی زود پس از آن حادثه جزیره نقاب ها در اعماق دریا به وسیله جادویی انتقام جو غرق شد.در حال حاضر او تنها بازمانده ای است که رسم آن جزیره را ادامه می دهد و این رسم ، رسم شمشیر زنی آن جزیره است.به عنوان آخرین بازمانده از این روش شمشیرزنی یورنرو به کمک تمرین های بیشمار اعتماد به نقس و شجاعت بسیاری بدست آورده است.
روش شمشیر زنی جدید او از این امر حاکی است که او هیچگاه دست از به چالش کشیدن روش قبلی خود برنداشته است.
انگیزه او مانند چهره واقعی او همواره به صورت راز باقی می ماند.برای قهرمانی که همه چیزش را دوبار کامل از دست داده فقط پیروزی می تواند نتیجه مطلوب او باشد.

داستان هیروی Chaos Knight

جنگجویی پیر،خستگی ناپذیر و خشمگین که در هزاران جنگ به میدان نبرد تاخته است.
زاده شده در روستایی اسرار آمیز در دور دست ها،مکانی که قوانین مهم جهان در آن شکل گرفتند.این روستا جنگجویی را به جهان تحویل داده است که زبانزد همگان بوده و نام او وحشت را به دنبال دارد،مردم این جنگجو را Chaos Knight نامیده اند.
Chaos Knight سالهاست با یک هدف سر تا سر دنیا را طی می کند و هیچ چیز نمی تواند در راه رسیدن به هدفش جلو دار او باشد.
او به دنبال فردی به اسم (Keeper of The Light) می تازد،مدت ها پیش Light ادعا می کرد فرمانده زادگاه Chaos Knight است و با سر پیچی از این فرمان و صدمه زدن به مردم  روستا آنجا را ترک کرده بود.
Chaos Knight سالهاست به دنبال پیدا کردن Light و انتقام جویی از اوست.
او در تمامی میدان های نبرد شکست ناپذیر بوده و این قدرت را دارد که به صورت هم زمان در چند میدان نبرد حضور داشته باشد و در صورت نیاز می تواند تمامی همسان های خود را در یک مکان احضار کند و با قدرتی باور نکردنی به جنگیدن بپردازد. تنها هدف او پیدا کردن و از بین بردن Light است و زمانی که خورشید دیگر طلوع نکند و تاریکی سر تا سر دنیا را فرا گیرد ممکن است روز مرگ و دست کشی از هدفش باشد.

داستان هیروی Beatrix Snapfire

اهالی پیر که در مسیرهای صحرایی و ابادی های موجود در ناناراک کویر بدون باران که دروازه ای به دنیای دیگر است زندگی میکردند همواره بآتریکس اسنپفایر و وزغ اژدهایش مورتیمر را با آغوش باز می پذیرفتند.او یک سازنده اسلحه بی همتا بخاطر دانش بسیار بالا، روحیه شاد و کسی که شیرینی های فایراسنپ را به بهترین شکل در دنیا درست می کند.
او همچنین تا بحال زنده مانده تا نتیجه عمر خود را به دست جوان بسپارد که این شامل دانش و همچنین توانایی های بالا در تیراندازی می باشد.
البته این سرزمین ها پر از استخوان و دزدان و آدم های بی خاصیت است که به فکر این هستند که بخاطر قامت کوچکش و تمایل او به خوش رفتاری سو استفاده کنند.

داستان هیروی huskar

او بی شک یکی از بی نظیر ترین نیزه دارهاست, او جزو خانواده ی Troll هست و از سرزمین Trolls یعنی Stranglethorn است. او در ابتدا از محافظان شاه troll warlord بود که با خیانت به جنگل ها تبعید شد. او در ابتدا در خانواده ی sentiel ها بود و بی شک بهترین کسی بود که میتونست مرگ را جلوی چشمان scourage ها بیاره. حالا که تبعید شده او را نیرویی از طبیعت میدانند. اما کسی نمیداند که او چه توانایی هایی از sentiel آموخته است.

داستان هیروی bristleback

نژاد او علاقه مند به امور جنگ نبودند ولی او می دانست که با لاخره ای بلا سر او و قبیله اش می اید پس به صفوف(جمع مکسر صف) نگهبانان پیوست.تیشه او باری جنگ تیغ های بود در سینه خود داشت و قطری لجن که باعث میشد از او به دشمنانش نزدیک شود و موی زبری که در پست خود داشت او را از اسیب ها در امان نگه میداشت ..او در هنگام نبرد به یاد قبیله ای خود می افتاد و این باعث میشود که او انرژی بیشتری برای نبرد خود داشته باشد …

 

 

درباره ی Admin

همچنین ببینید

اصطلاحات دوتا 2

اصطلاحات بازی آنلاین دوتا 2 را میشناسی ؟

توی بازی دوتا 2 قطعا به یکسری کلمات انگلیسی که مخفف هستند که اگر تو …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *